--> -->
--> -->
ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa,
tel.: 22 625 00 25 biuro@lwdevelopment.pl
Zapraszamy do komfortowego osiedla położonego w odległości 15 minut od serca Warszawy, w zacisznej okolicy o podmiejskim charakterze.

Autostrada A2 do Pruszkowa już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na autostradę A2 w węźle Pruszków zajmuje 3 minuty a przejazd od węzła Pruszków do węzła Powązki w Warszawie zajmuje 7 minut jadąc zgodnie z przepisami.
W 12 minut z Sunhouse można dojechać do stacji metra Warszawa-Marymont, gdzie znajduje się bezpłatny parking w systemie Parkuj i Jedź.
Artykuł na wyborcza.biz

Południowa Obwodnica Warszawy już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 6 minut, a z tamtąd do Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty.
Artykuł na motoryzacja.interia.pl

Plan miejscowy

Szanowni Państwo,

25.03.2010 został uchwalony nowy plan zagospodarowania dla obszaru Żbików-Bąki. Można go znaleźć na stronach internowych Urzędu Miasta Pruszków.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego na stronie www.pruszkow.pl

Najważniejsze zmiany wobec poprzedniego MPZP z 2002 to zmiany w charakterze zabudowy wielorodzinnej oraz obniżenie kategorii dróg na zbiorcze i lokalne.

W nowym planie dopuszczalna zabudowa wielorodzinna przewiduje maksymalnie 9 lokali w budynku wielorodzinnym oraz maksymalną wysokość budynków to 2 piętra (w poprzednim planie 3 piętra). Oznacza to, że Sunhouse, który ma 3 piętra będzie najwyższym budynkiem w okolicy.
Obniżenie kategorii dróg oznacza, że żadna z dróg na tym obszarze nie będzie ruchliwa.

MPZP Żbików-Bąki - mapa  (3,5Mb)    MPZP Żbików-Bąki - tekst uchwały  (183Kb)