--> -->
--> -->
ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa,
tel.: 22 625 00 25 biuro@lwdevelopment.pl
Autostrada A2 do Pruszkowa już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na autostradę A2 w węźle Pruszków zajmuje 3 minuty (2,7 km) a przejazd od węzła Połczyńska do węzła Powązki w Warszawie zajmuje 7 minut jadąc zgodnie z przepisami. W 12 minut można dojechać do stacji metra Warszawa-Marymont, gdzie znajduje się bezpłatny parking w systemie Parkuj i Jedź.
Artykuł na wyborcza.biz

Południowa Obwodnica Warszawy już otwarta !
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 6 minut.
Artykuł na motoryzacja.interia.pl

Mapa

Opis dojazdu

Opis dojazdu obwodnicą S8

Po zjeździe z drogi ekspresowej S8 z węzła Warszawa-Zachód (zjazd na ul. Poznańską w kierunku na Poznań) po kilkuset metrach skręcamy na światłach w lewo w ulicę Piastowską. Jedziemy cały czas główną drogą. W ten sposób Piastowska przejdzie w lewo w Lisa-Kuli a następnie w ulicę Piłsudskiego. Po 2,5 kilometrach od trasy Poznańskiej dojedziemy do ul. Bohaterów Wolności w Piastowie, w którą skręcamy w prawo nadal jadąc po głównej drodze. Ulica Bohaterów Wolności przechodzi w ulicę Korczaka a następnie w Zdziarską. Po ok 1,5 km dojedziemy do ul. Gałczyńskiego, w którą skręcamy ostro w lewo i po 100 m jesteśmy przed wjazdem do garażu podziemnego Sunhouse.

Opis dojazdu Alejami Jerozolimskimi

Jadąc samochodem od Centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi najwygodniej jest skręcić na wysokości Piastowa przy hipermarkecie Tesco w prawo w Aleję Tysiąclecia. Następnie po przejechaniu estakady nad koleją PKP należy z ronda skręcić w lewo w ulicę Warszawską i zaraz po 200 m w prawo w ulicę Bohaterów Wolności. Jadąc cały czas prosto ulica Bohaterów Wolności przejdzie w ulicę Korczaka a następnie Zdziarską. Po ok 1,5 km dojedziemy do ul.Gałczyńskiego w którą skręcamy ostro w lewo i po 100 m jesteśmy przed wjazdem do garażu podziemnego Sunhouse. Odległość od Pałacu Kultury i Nauki wynosi 16km, a podróż od Dworca Zachodniego zajmie około 15 minut. Podróż koleją PKP ze śródmieścia do stacji Piastów wynosi 21 minut. Natomiast podmiejskie linie autobusowe 716 i 717 zapewniają komunikację z Warszawską siecią miejską. Połączenia autobusowe uzupełniane są przez prywatne firmy zajmujące się przewozem pasażerów.

Dojazd od węzła Pruszków

Jadąc trasą A2 od Warszawy należy zjechać z autostrady w kierunku na Pruszków. Zaraz po zjeździe trzeba (za kościołem) skręcić w lewo w ulicę 3-go Maja. Następnie w lewo, w ulicę Długą i ponownie w lewo w ulicę Zdziarską, którą dojedziemy do skrętu w prawo w ulicę Gałczyńskiego.

Wydrukuj mapę i opis dojazdu