--> -->
--> -->
ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa,
tel.: 22 625 00 25 biuro@lwdevelopment.pl
Zapraszamy do komfortowego osiedla położonego w odległości 15 minut od serca Warszawy, w zacisznej okolicy o podmiejskim charakterze.

Autostrada A2 do Pruszkowa już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na autostradę A2 w węźle Pruszków zajmuje 3 minuty a przejazd od węzła Pruszków do węzła Powązki w Warszawie zajmuje 7 minut jadąc zgodnie z przepisami.
W 12 minut z Sunhouse można dojechać do stacji metra Warszawa-Marymont, gdzie znajduje się bezpłatny parking w systemie Parkuj i Jedź.
Artykuł na wyborcza.biz

Południowa Obwodnica Warszawy już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 6 minut, a z tamtąd do Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty.
Artykuł na motoryzacja.interia.pl

Opis inwestycji

Kompleks Sunhouse to nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane dwa budynki wielorodzinne podbudowane garażami podziemnymi i zwieńczone zielonymi ogrodami na dachach.
W I etapie budowy w sierpniu 2011r. oddaliśmy do użytkowania 99 lokali mieszkalnych i 3 lokale użytkowe w dwóch budynkach oznaczonych jako A i B. W październiku 2012 oddaliśmy do użytkowania 88 lokali w II etapie inwestycji a w sierpniu 2013 lokale w budynku A3. W maju 2014 zakończyliśmy budowę budynku B3 z trzeciego etapu budowy osiedla. W czerwcu 2014 uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowania i tym samym zakończyliśmy inwestycję Sunhouse. Całe osiedle jest ogrodzone, monitorowane i chronione przez 24 godziny na dobę przez renomowaną firmę ochroniarską.

Wszystkie mieszkania, w zależności od kondygnacji na której się znajdują, mają wliczone w cenę duże balkony, loggie lub ogródki. We wszystkich zastosowano ponadwymiarowe okna uzyskując maksymalne doświetlenie pomieszczeń, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni.
Wyposażone w oświetlenie, wyłożone gresem loggie i balkony, jak i zielone ogrody na dachach umożliwią korzystanie ze słońca i świeżego powietrza bez wychodzenia z domu.

Do miejsca parkingowego w garażu podziemnym, przypisanego do każdego mieszkania, można dotrzeć komfortową windą z każdej kondygnacji. Wizytówką budynków są szerokie i przestronne klatki schodowe i gładkie, gipsowe ściany pomalowane w jasnych pastelowych kolorach. Do budowy zastosowaliśmy nowoczesną i trwałą technologię klatki żelbetowej, betonu wodoszczelnego, a ściany zbudowane są z pustaków ceramicznych typu porotherm. Każdy z budynków w poszczególnych etapach ma niezależną nowoczesną kotłownię. W garażach wykonana została posadzka przemysłowa zacierana na gładko. Każdy etap osiedla oddajemy wraz z urządzoną zielenią a tym z trawnikami w ogródkach klientów. Garaże podziemne budynków A i B są zintegrowane i połączone wspólnym wjazdem po pochylni od strony ulicy Gałczyńskiego.

Na parterze w budynku przy od ulicy Gałczyńskiego 33 znajduje się lokal użytkowy, w którym 30.03.2013 roku działalność rozpoczął sklep Żabka. 2.09.2013 w lokalu użytkowym na parterze przy ulicy Gałczyńskiego 31 otwarte zostało przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (www.pomaranczowa-ciuchcia.pl). Jest to największa i najbardziej renomowana sieć przedszkoli niepublicznych w Warszawie. Klienci LW Development otrzymują specjalną zniżkę na czesne i wpisowe. Zobacz oferta Pomarańczowej Ciuchci ==>

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej inwestycji. Sami Państwo ocenicie standard oddawanych przez nas budynków, będziecie mogli zobaczyć lokale pokazowe, klatki schodowe, garaże podziemne oraz otoczenie. Z pewnością zachwycą wszystkich niespotykane ogrody na dachu, gdzie oprócz szerokiej gamy roślin zaaranżowaliśmy miejsce na grilla, a także przestrzeń do odpoczynku i plażowania.
Uzyskaliśmy w kilku bankach specjalne warunki kredytów hipotecznych na zakup mieszkań w Sunhouse. Szczegóły można znaleźć w zakładce Finansowanie oraz Cennik.

Lokalizacja
Osiedle Sunhouse znajdujące się u zbiegu ulic Gałczyńskiego i Rozbrat w Pruszkowie, na granicy z Piastowem z jednej strony zapewnia ciszę i spokój małomiasteczkowego klimatu, z drugiej umożliwia korzystanie z infrastruktury obu przyległych miast. Jednorodzinna niezbyt intensywna zabudowa w okolicy pozwala cieszyć się wolną przestrzenią i znakomicie relaksować po pracy w wielkiej aglomeracji. W ostatnich latach Miasto Pruszków zintensyfikowało prace przy okolicznej infrastrukturze. Budowa wodociągów i kanalizacji poprzedziła powstanie w latach 2008-2009 nowych nawierzchni ulic: Studziennej, Kasprowicza, Zimnej czy Bąkowskiej. Na mocy porozumienia z Urzędem Miasta Pruszków nasza firma współfinansowała budowę fragmentu ulicy Gałczyńskiego od ulicy Zdziarskiej do ulicy Rozbrat. Budowa drogi została zakończona w październiku 2012. W 2013 roku Miasto zrealizowało obecnie budowę sąsiadującej z osiedlem Sunhouse ulicy Konotopskiej. Miasto planuje także budowę dalszej części ulicy Gałczyńskiego. W budżecie Urzędu Miasta na 2015 rok przewidziana jest jej przebudowa aż do ulicy Granicznej. http://wiadomosci.wpr24.pl/pruszkowskie-inwestycje-w-2015-r;22187.html
Miasto rozpocznie także budowę szkoły podstawowej oraz przedszkola przy ulicy Jarzynowej w dzielnicy Żbików-Bąki. Lokalizacja położona jest ok 800 m od osiedla Sunhouse. http://wiadomosci.wpr24.pl/baki_doczekaja_sie_kompleksu_oswiatowego_;11281.html

z