--> -->
--> -->
ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa,
tel.: 22 625 00 25 biuro@lwdevelopment.pl
Zapraszamy do komfortowego osiedla położonego w odległości 15 minut od serca Warszawy, w zacisznej okolicy o podmiejskim charakterze.

Autostrada A2 do Pruszkowa już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na autostradę A2 w węźle Pruszków zajmuje 3 minuty a przejazd od węzła Pruszków do węzła Powązki w Warszawie zajmuje 7 minut jadąc zgodnie z przepisami.
W 12 minut z Sunhouse można dojechać do stacji metra Warszawa-Marymont, gdzie znajduje się bezpłatny parking w systemie Parkuj i Jedź.
Artykuł na wyborcza.biz

Południowa Obwodnica Warszawy już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 6 minut, a z tamtąd do Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty.
Artykuł na motoryzacja.interia.pl

Nota prawna

Ze swej strony dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualność i dokładność informacji zawartych na naszych stronach internetowych.

Pragniemy poinformować, że ze względu na ciągłe udoskonalanie produktów przez LW Development Leszek Paczyński S.K.A. nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w związku z wykorzystaniem informacji i treści publikowanych na naszych stronach internetowych.

Wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z naszych stron internetowych ponosi Użytkownik.

Informacje na naszych stronach internetowych nie są wiążące, a ich charakter jest wyłącznie informacyjny, w szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu prawa cywilnego.

Niniejsze strony nie zawierają żadnego przyrzeczenia lub gwarancji, także odnośnie aktualizacji, korekcji, uzupełniania i jakości informacji.

Wszystkie informacje zawarte na stronach, jak również opisane produkty i usługi mogą być bez wcześniejszego zawiadomienia zmieniane lub aktualizowane przez LW Development Leszek Paczyński S.K.A.

Wszelkie prawa do treści zawartych na naszych stronach są zastrzeżone i chronione przepisami prawa, w tym w szczególności przepisami prawa autorskiego.

Korzystanie z naszych stron internetowych jest możliwe wyłącznie w celu prywatnym i niekomercyjnym. Korzystanie z naszych stron w inny sposób wymaga zgody osoby reprezentującej spółkę LW Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.