--> -->
--> -->
ul. Lwowska 7/7, 00-660 Warszawa,
tel.: 22 625 00 25 biuro@lwdevelopment.pl
Autostrada A2 do Pruszkowa już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na autostradę A2 w węźle Pruszków zajmuje 3 minuty a przejazd od węzła Pruszków do węzła Powązki w Warszawie zajmuje 7 minut jadąc zgodnie z przepisami.
W 12 minut z Sunhouse można dojechać do stacji metra Warszawa-Marymont, gdzie znajduje się bezpłatny parking w systemie Parkuj i Jedź.
Artykuł na wyborcza.biz

Południowa Obwodnica Warszawy już otwarta!
Dojazd z Sunhouse do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 6 minut, a z tamtąd do Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty.
Artykuł na motoryzacja.interia.pl

Infrastruktura drogowa

Otwarta 31.07.2013 południowa obwodnica Warszawy spowodowała, że Pruszków i Piastów są najlepiej skomunikowanym obszarem wokół Warszawy. Mieszkańcy osiedla Sunhouse mogą już ekspresowo dojechać zarówno do Centrum Warszawy jak i do wszystkich wylotowych tras prowadzących na południe, północ wschód i zachód Polski. Dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy poprzez Aleje Jerozolimskie zajmuje 6 minut a dojazd do autostrady A2 w węźle Pruszków 3 minuty ( 2,7 km).

Po otwarciu wjazdu z Alei Jerozolimskich na Południową Obwodnicę Warszawy dojazd na Okęcie zajmuje 6 minut, a po otwarciu odcinka S2 do ulicy Puławskiej 8 minut. Dzięki węzłowi Salomea, który docelowo połączy Aleje Jerozolimskie z drogą szybkiego ruchu Warszawa-Katowice za Jankami dojazd do Warszawy jest bezkolizyjny i zajmuje 15 minut nawet w okresach natężenia ruchu.

Łącznikiem między dwiema drogami ekspresowymi S2 i S8, Południową Obwodnicą Warszawy (POW) oraz miejskim układem komunikacyjnym stolicy, będzie trasa Salomea-Wolica. Droga ta będzie stanowiła trasę wylotową w kierunku Katowic i Krakowa. Supernowoczesny węzeł Salomea został zaprojektowany jako dwupoziomowy węzeł drogowy, który będzie stanowił skrzyżowanie z budowaną obecnie ul. Nowolazurową. W znaczący sposób usprawnił on znakomicie, wraz ze zmodernizowanym skrzyżowaniem Łopuszańska/Jerozolimskie, komunikację centrum Warszawy z południową częścią Polski. Oprócz bardzo dobrego dojazdu do autostrady A2 i dróg wylotowych w kierunku Krakowa i Katowic, trasa ta odkorkowała zachodnią Warszawę. Okolice tych skrzyżowań będą miejscami, z których możliwe jest szybkie i sprawne dojechanie do każdego punktu w stolicy.